| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | Black |
| Height | 8-1/4" |
| Type | Saddlebag |
| Depth | 5" |
| Units | Pair |
| Material | 600D SaddleTuff |
| Riding Style | Street |
| Width | 15-1/2" |
| Color/Finish | Black |
| Size | S |
| Closure | Zipper |
| Features | Water Resistant |
| Product Name | Liner |
| Shape | Teardrop |
- Attractively styled liners fit inside your saddlebags
- Packed liners can be inserted and removed without disconnecting saddlebags from bike
- Wire-reinforced decorative edging provides liner rigidity
- Water resistant to provide additional protection against the elements
- Rugged 600-denier SaddleTuff construction with zipper closure
- Convenient carrying handles
- Size:
- SM
- Color:
- Black