| Specification | Value |
|---|---|
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Depth | 6-1/2" |
| Base Color | Black |
| Product Name | Backpack |
| Type | Convertible |
| Height | 17" |
| Model | Levitate |
| Width | 13" |
| Riding Style | Street |
- Gives you the ability to bring larger items on rides
- Once at the travel destination, transition the Levitate Travel Bag from a securely mounted storage compartment to a stylish backpack in seconds
- Functions as saddlebag, backrest bag, or backpack
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2019-2024 | Can-Am | Ryker 600 ACE |
| 2019-2024 | Can-Am | Ryker 900 ACE |
| 2023 | Can-Am | Ryker Rally 900 ACE |
| 2023 | Can-Am | Ryker Sport 900 ACE |
| 2020-2022 | Can-Am | Ryker Rally Edition 900 ACE |
| 2019, 2024 | Can-Am | Ryker Rally Edition |
| 2022, 2024 | Can-Am | Ryker Sport |
- Color:
- Black