| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | White / Black |
| Color/Finish | White / Black |
| Product Name | Decal Sheet |
| Material | Vinyl |
| Units | 6 Pack |
| Width | 13" |
| Graphic | Thor Logo |
| Height | 3" |
| Riding Style | Bicycle / Off-Road |
| Style | Bold |
- Decal Sheet measures 9" x 13"
- Color:
- White
| Specification | Value |
|---|---|
| Base Color | White / Black |
| Color/Finish | White / Black |
| Product Name | Decal Sheet |
| Material | Vinyl |
| Units | 6 Pack |
| Width | 13" |
| Graphic | Thor Logo |
| Height | 3" |
| Riding Style | Bicycle / Off-Road |
| Style | Bold |