| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Lens |
| Riding Style | Off-Road |
| Watts | 21 W / 5 W |
| Lens Color | Red |
| Mounting Position | Rear |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |
- Replacement taillight lens for UFO universal rear fenders
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Color:
- Red
| Specification | Value |
|---|---|
| Product Name | Lens |
| Riding Style | Off-Road |
| Watts | 21 W / 5 W |
| Lens Color | Red |
| Mounting Position | Rear |
| Units | Each |
| Volts | 12 V |