| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 2" |
| Features | Small |
| Riding Style | Adventure Touring / Dual-Sport / Street / Bicycle / Off-Road |
| Depth | 12-1/2" |
| Product Name | Harness |
| Type | Backpack |
| Width | 13-3/8" |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Color/Finish | Black |
- Small harness for Daypack backpack
- Color:
- Black