| Specification | Value |
|---|---|
| Height | 3-1/2" |
| Length | 9-7/16" / 24 cm / 24 cm (9-7/16") |
| Riding Style | Bicycle / Off-Road |
| Features | Zipper |
| Type | Toiletry |
| Color/Finish | Black / Red |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Product Name | Organizer |
| Model | Buddy |
| Width | 6-11/16" |
- Organize toiletry items with ease
- Keeps everything organized inside the Buddy Series pack with two liters of storage
- Has smart internal compartments and a built-in mirror for easy access on the go
- Simple, practical, and purpose-built to make life on the road easier
- Includes zippered compartments and built-in hanging hook
- Color:
- Black