| Specification | Value |
|---|---|
| Head Diameter | 27.50 mm / 27,50 mm |
| Stem Diameter | 5.50 mm |
| Units | Each |
| Application | Exhaust |
| Product Name | Valve |
| Length | 90.52 mm |
| Riding Style | ATV |
- Vesrah valves are precision manufactured from top-quality materials to match OEM valves
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1985-1986 | Honda | ATC350X |
| 1987-1989 | Honda | TRX350D |
| 1986-1987 | Honda | TRX350 |
- Supplier:
- Parts Unlimited