| Specification | Value |
|---|---|
| Application | Exhaust |
| Head Diameter | 20,50 mm / 20.50 mm |
| Riding Style | Off-Road |
| Product Name | Valve |
| Length | 78.54 mm |
| Stem Diameter | 5.50 mm |
| Units | Each |
- Vesrah valves are precision manufactured from top-quality materials to match OEM valves
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 2004-2015 | Honda | CRF80F |
| 2004-2013 | Honda | CRF100F |