| Specification | Value |
|---|---|
| Application | Intake |
| Units | Each |
| Riding Style | ATV |
| Length | 93.07 mm |
| Stem Diameter | 5.50 mm |
| Head Diameter | 31,00 mm / 31.00 mm |
| Product Name | Valve |
- Vesrah valves are precision manufactured from top-quality materials to match OEM valves
FITMENTS
| Year | Make | Model |
|---|---|---|
| 1985-1986 | Honda | ATC350X |
- Supplier:
- Parts Unlimited