| Specification | Value |
|---|---|
| Closure | Buckle / Quick Release |
| Depth | 5-1/2" |
| Model | Black Jack |
| Riding Style | Street |
| Features | Detachable Yoke |
| Width | 12" |
| Base Color | Black |
| Product Name | Saddlebag |
| Shape | Slant |
| Color/Finish | Black |
| Material | Synthetic Leather |
| Units | Pair |
| Height | 9-1/2" |
| Size | S |
- Features a sleek, clean look
- Quick-release buckles
- Zippered yoke assemblies
- Include a simple tie-down system
- Redesigned yoke can fit under or over the seat
- Made in the U.S.A.
- Saddlebag support brackets (sold separately) are strongly recommended.
- Supplier:
- Parts Unlimited
- Size:
- SM
- Color:
- Black