| Specification | Value |
|---|---|
| Style | Studs |
| Type | Front Fork |
| Height | 5" |
| Material | Synthetic Leather |
| Color/Finish | Black / Silver |
| Product Name | Tool Bag |
| Riding Style | Street |
| Closure | Buckle / Hook and Loop |
| Width | 12" |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Finish | Chrome |
| Depth | 2-1/2" |
| Model | Ranger |
- Black synthetic leather accented with silver studs
- Attaches to bike by using an easy-to-use hook-and-loop strap
- Plastic-reinforced for shape retention
- Color:
- Black